Rozwiązania sieciowe

Bezpieczeństwo danych przedsiębiorstwa i Klientów, to jedno z najbardziej istotnych wyzwań z jakimi muszą się zmierzyć współczesne organizacje i instytucje. Dostępnych jest wiele rozwiązań sprzętowych czy programowych mających na celu ochronę przed niepowołanym dostępem lub utratą danych.

Wśród najważniejszych elementów tego rozwiązania wymienić należy urządzenia UTM (Unified Threat Management) oraz NGFW (Next Generation FireWall), których zadaniem jest kompleksowa ochrona infrastruktury podłączonej do sieci Internet/Internetu przed utratą czy też wyciekiem kluczowych danych organizacji. Kolejnym krokiem jest wdrożenie rozwiązań typu NAC (Network Access Control) oraz UEBA (User and Entity Behavior Analytics) wraz z NTA (Network Traffic Analysis), które mają na celu zapewnienie pełnej kontroli i analizy dla działań pracowników oraz użytkowników w ramach dostępu do sieci. Systemy te pozwalają budować szereg polityk bezpieczeństwa i płynnie stosować je na każdym etapie funkcjonowania infrastruktury.  

Aby odpowiednio zabezpieczyć dane organizacji, wymagane jest zaprojektowanie i wdrożenie adekwatnej do tego infrastruktury sieciowej. Aby zapewnić łatwość użytkowania i spójność infrastruktury, sieć zostaje zbudowana w oparciu o produkty jednego producenta. W niektórych przypadkach możliwe jest ujednolicenie infrastruktury mieszanej. W obu przypadkach jako sprawę najważniejszą stawiamy optymalizację infrastruktury i dostosowanie się do wymagań Klienta i charakterystyk danej przestrzeni biurowej.

Na co możesz liczyć z naszej strony?

  • doradztwo, projektowanie i wdrażanie sieci LAN oraz WiFi;
  • systemy do zdalnego zarządzania środowiskiem sieciowym;
  • rozwiązania do zarządzania kontrolą dostępu (NAC);
  • urządzenia klasy UTM/NGFW.

Realizujemy systemy oparte o rozwiązania producentów

Poznaj rekomendacje naszych Klientów

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Łódź

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Łódź

Skontaktuj się z nami

Postaw na sprawdzony i doświadczony zespół ekspertów