Poznaj Fast IT Sprawdź nasz dorobek, kompetencje, doświadczenie, wartości, a także ludzi, którzy stoją za tym wszystkim.
Firma Ponad 25 lat doświadczenia w integracji zaawansowanych rozwiązań IT we współpracy ze światowymi producentami i dystrybutorami.

Klienci Nasi klienci to zarówno duże firmy krajowe i międzynarodowe, jak i średniej wielkości polskie przedsiębiorstwa. Już od 25 lat wspieramy rozwój, poprawę efektywności i stabilność ich biznesu, wdrażając nowoczesne rozwiązania informatyczne z zakresu:

 • Przetwarzania i przechowywania danych,
 • Transmisji i bezpieczeństwa danych,
 • Zarządzania środowiskiem i usługami IT,
 • Rozwiązań do druku.

  Wartości Traktujemy naszych Klientów jak dobrych partnerów biznesowych - niezależnie od skali działalności i branży, mogą liczyć na naszą dobrą radę, cierpliwość, zaangażowanie, szczerość i uczciwość. Wzajemne partnerskie podejście owocuje długofalową współpracą, w wielu przypadkach już kilkunastoletnią.

  Kompetencje to wiedza, umiejętności i postawy. W zakresie m.in. wiedzy doceniła nas firma Hewlett Packard Enterprise (HPE), wyróżniając nas przyznaniem statusu HPE Platinum Partner. Ocenę w pozostałych obszarach pozostawiamy naszym Klientom.

 • Zobacz kto tworzy nasz zespół
  Sławomir Zieliński Prezes Zarządu
  Zespół Zarządzający
  Janusz Kaczorowski dyrektor działu handlowego
  Arkadiusz Czarnecki dyrektor rozwoju rynku
  Grzegorz Biel kierownik działu technicznego
  Kamila Knez kierownik działu serwisu
  Dorota Pastusiak koordynator projektów