Partnerstwo Commvault

W ostatnim tygodniu wzięliśmy udział w spotkaniu dla partnerów Commvault – Security Triathlon. Zaczęło się od przedstawienia członków zespołu sprzedażowego Commvault, świeżych informacji i ogólnego przybliżenia sposobu działania firmy. Po rozgrzewce przyszedł czas na wyścig, więc razem z Commvault wypłynęliśmy na wody cybersecurity.  

Jednym z głównych tematów było omówienie ThreatWise, rozwiązania, które skupia się na proaktywnym podejściu do ochrony danych. Wykrywanie potencjalnych niebezpieczeństw, zastosowanie tzw. wabików aby przekierowywać ataki to tylko niektóre z funkcji ThreatWise, które pozwolą na znalezienie i wyeliminowanie zagrożeń dla infrastruktury IT. 

Była też mowa o backupie i Commvaultowej Cyfrowej Twierdzy. Przed zakończeniem spotkania odwiedziła nas także Kasia Niewiadoma – mistrzyni świata w kolarstwie! Było to bardzo fajne doświadczenie, zaznaczające akcent triatlonowy w jeszcze większym stopniu.

Całość zakończyła się prezentacją nowych partnerów, na której Janusz Kaczorowski i Grzegorz Godlewski odebrali naszą autoryzację partnerską. Serdecznie dziękujemy Commvault za organizację wydarzenia, nie możemy się doczekać dalszej współpracy!