Ochrona przed ransomware – webinar dla sektora medycznego

Ataki ransomware na szpitale stały się w ostatnich latach coraz większym problemem. Polegają one głównie na szyfrowaniu danych szpitala i żądaniu zapłaty w zamian za ich uwolnienie. Mogą mieć poważne konsekwencje dla opieki nad pacjentami, a nawet zagrażać życiu. Szpitale są szczególnie narażone na ataki ransomware ze względu na krytyczną rolę, jaką odgrywają w społeczeństwie i wrażliwe informacje, które przechowują.

Aby chronić się przed tymi zagrożeniami, organizacje opieki zdrowotnej muszą wdrożyć silne środki cyberbezpieczeństwa, takie jak regularne tworzenie kopii zapasowych, szkolenia personelu i silne zasady dotyczące haseł.

Wraz z firmą Veeam zapraszamy na szkolenie, podczas którego dowiesz się jak radzić sobie z zagrożeniem cyberatakiem dzięki historii i analityce, uniknąć płacenia okupu przy minimalnych lub zerowych inwestycjach. Dodatkowo dowiesz się, w jaki sposób rozwiązanie Veeam Backup & Replication v12 może zapewnić dodatkowe zabezpieczenia, aby jeszcze bardziej wzmocnić odporność Twojej firmy!

Termin szkolenia

6 czerwca 2023 roku, godz. 11:00 – 12:00 | ON-LINE

Webinar poprowadzi

Tomasz Turek – Senior Systems Engineer, Veeam