Konferencja „Zajrzyj z nami w przyszłość IT”

Tradycyjnie podłączamy się pod October Fest i rozpoczynamy nowy sezon od October Fast, wydarzenia zorganizowanego z partnerami dla naszych Klientów. W tym roku spotkaliśmy się, żeby z różnych stron spojrzeć na przyszłości IT, w szczególności na chmurę, repozytoria obiektowe, zarządzanie infrastrukturą, rozwiązania w przestrzeniach biurowych z perspektywy pracownika, pracodawcy oraz dostawców usług i technologii. Wgłębiliśmy się w tematykę security, bo w dzisiejszym świecie IT nie ma wydarzenia bez rozmów o zabezpieczeniach. Tym  razem dyskusje toczyły się wokół tego czy można zrezygnować albo czasowo odpuścić element zabezpieczeń, tak jak to zrobili twórcy sztucznej planety w Star Wars. I poszliśmy dalej, oczami Artura Kurasińskiego zobaczyliśmy, jak AI zmienia naszą rzeczywistość, jak działają Generatywne Sztuczne Inteligencje (LLM, ML).

W żywiołowej debacie rozmówcy podjęli temat ekologii, była mowa o dyrektywie zmniejszenia emisji energetycznej o 10%, o jej zastosowaniu w praktyce, o technologiach nisko-energetycznych, również jak wygląda porównanie rozwiązań ekologicznych do kosztów, czy koszt krótkookresowy jest naprawdę opłacalny.

Bogatsi o nową wiedzę z rynku – od Partnerów, Klientów – wracamy do nowocześnie wyposażonych biurek, żeby jeszcze lepiej doradzać firmom, które już dzisiaj myślą o przyszłości IT.

Dziękujemy Klientom za udział i inspirowanie nas do bycia dostawcą najlepszych rozwiązań IT, Partnerom za dzielenie się wiedzą o tym co tu i teraz, i co przed nami.

Partnerzy Konferencji