24
wrzesień
HPE Financial Services Różnorodne rozwiązania finansowe i dotyczące cyklu życia aktywów, które możesz wykorzystać już teraz, aby zaspokoić obecne potrzeby i zapewnić Ci przyszły sukces. Usługi działu HPE Financial Services pomagają klientom znaleźć nowe sposoby na zaplanowanie, nabycie, wykorzystywanie i dostosowywanie technologii niezbędnych do transformacji firm. Co zyskasz? Zbudujesz silną firmę na podstawie inwestycji w technologie IT – Zdobądź potrzebne technologie i lepiej wykorzystaj budżet IT. Elastyczne rozwiązania inwestycyjne w zakresie IT zapewniają swobodę szybkiego podążania naprzód z zachowaniem elastyczności działania, zdolności do zmian i przekonania o stałej gotowości firmy na nowe wyzwania.

Uwolnisz wartość posiadanych zasobów IT – Dzięki innowacyjnym i zrównoważonym strategiom obejmującym zasoby IT możesz dostosować zasoby i plany finansowe do swoich celów biznesowych. Inwestycja w zasoby IT powinna być siłą, a nie przeszkodą dla firmy.

Dotrzymasz obietnicy imperatywu cyfrowego – Twoje potrzeby i cele biznesowe wyznaczają nasze plany innowacyjności. Dzięki partnerstwu zyskujesz dostęp do specjalistycznej wiedzy i narzędzi cyfrowych, które pozwalają zwiększyć wydajność operacyjną i ułatwiają podejmowanie decyzji finansowych dotyczących zasobów IT.
Stwórz strategię inwestycji w IT? Rozwiązania cyklu życia zasobów IT – Innowacyjne i zrównoważone strategie zrównoważonego cyklu życia zasobów, które zapewniają koordynację planów finansowych oraz IT z celami biznesowymi i wzmacniają potencjał firmy, zamiast ją osłabiać.

Finansowanie technologii IT dla małych i średnich firm – Skorzystaj z elastycznych i spersonalizowanych modeli finansowania dla sektora MŚP, które zapewniają dostęp do nowoczesnych technologii potrzebnych do wspierania bieżącej działalności i wspomagających transformację cyfrową.

Rozwiązania inwestycyjne IT – Zdobądź potrzebną technologię przy obecnym budżecie. Nasze programy ułatwiają ustrukturyzowanie wydatków w sposób, który przyniesie najwięcej korzyści Twojej firmie.

Odblokuj możliwości swoich zasobów infrastruktury IT Elastyczny model płatności – opłacalne rozwiązanie, w którym płacisz tylko za to, co wykorzystujesz..

Uproszczone zarządzanie – zarządzaj w prosty sposób swoimi zasobami IT w portalu internetowym..

Aktualność infrastruktury IT – dzięki przewidywalnym cyklom modernizacji. Współpracuj z ekspertem zarządzania zasobami IT, aby zarządzać zasobami od momentu zakupu do zakończenia użytkowania.
Korzyści z długoterminowego wdrożenia rozwiązań HPE Większa sprawność działania — szybkie uzyskanie dodatkowych możliwości poprzez unikanie dłuższych wewnętrznych cykli zamówień.

Mniejsze ryzyko — natychmiastowy dostęp do wstępnie skonfigurowanych systemów IT pomocny w zapobieganiu zakłóceniom w działalności lub naruszeniom.

Elastyczność finansowa — lepsze zarządzanie zasobami IT dzięki przewidywalnym płatnościom, które rozpoczynają się w momencie aktywacji sprzętu.

Zaplanowane innowacje — obsługa cykli odświeżania IT , dotrzymująca kroku najnowszym technologiom.

Globalne możliwości — zdolność tworzenia takiego samego planu możliwości w wielu krajach

Ostatnie wpisy na blogu
18
wrzesień
Szkolimy się …