Oferta pracy – Inżynier ds. systemów AV

Fast IT jest dynamicznie rozwijającym się integratorem działającym w obszarach Hybrid IT oraz Modern Workplace . Posiadamy kompetencje doradcze, wdrożeniowe i serwisowe, dzięki czemu z powodzeniem świadczymy usługi dla klientów na terenie całej Polski.

Wieloletnie doświadczenie w integracji zaawansowanych rozwiązań we współpracy
z czołowymi, światowymi dostawcami systemów IT zostało potwierdzone licznymi certyfikatami i referencjami od klientów.

Do naszego zespołu projektowego poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier  ds. systemów AV
(branża AV/IT)

miejsce pracy : Łódź/ Warszawa i/lub praca mobilna

Do Twoich zadań będzie należało:

  • realizacja projektów sprzedażowych polegająca na rozpoznaniu potrzeb Klienta, stworzeniu koncepcji rozwiązania, oferty merytorycznej oraz uruchomieniu systemów audiowizualnych (systemy wideokonferencyjne, wyświetlanie, nagłośnienie, automatyka biurowa) ,
  • współpraca m.in. z elektrykami, specjalistami instalacji niskoprądowych, działami IT, architektami wnętrz, menadżerami projektów,
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej,
  • praca przy projektach realizowanych na terenie całego kraju

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenia technicznego kierunkowego (mile widziana elektronika, automatyka),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • gotowości do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,

  • znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych, bezpieczeństwa IT.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt b2b,
  • pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
  • udział w ciekawych zadaniach i projektach,
  • szkolenia i dostęp do najnowszej technologii,
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
  • niekorporacyjna kultura pracy – decyzyjność, samodzielność, przyjazna atmosfera i koleżeńskie relacje wśród pracowników,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

CV prosimy kierować na adres rekrutacja@fast.com.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska i lokalizacji w temacie wiadomości.

Odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Podziel się swoją opinią