Stań się częścią Fast IT Dołącz do naszego zespołu i razem z nami twórz rozwiązania, które przekładają się na sukcesy naszych klientów.
Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowiska:
Key Account Manager
Praca na stanowisku:
Opublikowano: 15.07.2021
Do Twoich zadań będzie należało:
  • pozyskiwanie nowych Klientów Kluczowych.
  • rozwój współpracy z istniejącymi klientami firmy.
  • odkrywanie potrzeb klientów, tworzenie szans sprzedażowych.
  • prowadzenie dużych projektów sprzedażowych dla Klientów Kluczowych
  • kreowanie wizerunku firmy podczas spotkań z Klientami.
  • odpowiedzialność za budowę portfela zamówień i realizację celów.
Wymagania:
  • doświadczenie w docieraniu do osób w decyzyjnych w dużych firmach i instytucjach.
  • umiejętność rozwijania efektywnych relacji biznesowych.
  • zainteresowanie nowymi technologiami, dobra znajomość rynku ICT
  • min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży projektowej do dużych firm i instytucji
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B
Czekają na Ciebie:
  • stabilna, pełna wyzwań praca w rozwijającej się firmie
  • udział w ciekawych zadaniach i projektach
  • szkolenia, dostęp do najnowszych technologii w branży ICT
  • niekorporacyjna kultura pracy – decyzyjność, samodzielność, koleżeńskie relacje wśród pracowników, przyjazna atmosfera
  • atrakcyjny system bonusowy bez górnego limitu
  • dodatki pozapłacowe
  • hybrydowy tryb prac

Młodszy specjalista ds. serwisu i wdrożeń
Opublikowano: 26.06.2021
Jako Młodszy specjalista ds. serwisu i wdrożeń przejdziesz intensywne szkolenie, aby zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne do udziału w projektach wdrożeniowych i obsługi serwisowej urządzeń drukujących i sprzętu IT naszych Klientów.

  • Monitorowanie aktualnego statusu urządzeń drukujących
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesów logistycznych części i materiałów eksploatacyjnych
  • Usuwanie drobnych usterek drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych
  • Instalowanie/deinstalowanie sprzętu drukującego, komputerowego, audio – video
  • Identyfikowanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, elektromechanika, automatyka)
  • Zdolności manualne, zamiłowanie do majsterkowania
  • Wiedza z obszaru IT umożliwiająca instalacje i serwis urządzeń sieciowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz uczestnictwo w szkoleniach
  • Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w naprawach urządzeń drukujących

  • Oferujemy:
  • Stabilną, ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i urządzeniami na rynku IT
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Niekorporacyjna kultura pracy – samodzielność, koleżeńskie relacje wśród pracowników, przyjazna atmosfera
  • Dodatki pozapłacowe

  • Aplikuj
    Handlowiec
    Handlowiec
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • rozwinięcie efektywnej współpracy z dotychczasowymi klientami
    • nastawienie na sprzedaż dużych rozwiązań informatycznych
    Wymagania:
    • umiejętność rozwijania efektywnych relacji biznesowych
    • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań ICT
    • zorientowanie na Klienta oraz pasja sprzedażowa
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    Nie znalazłeś nic dla siebie? Nic nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV i zostaw kilka słów od siebie.
    Odezwiemy się, gdy tylko pojawi się oferta odpowiednia dla Ciebie oferta.
    Skontaktuj się z nami
    * pola wymagane