Stań się częścią Fast IT Dołącz do naszego zespołu i razem z nami twórz rozwiązania, które przekładają się na sukcesy naszych klientów.
Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowiska:
Koordynator Serwisu
Praca na stanowisku:
Opublikowano: 05.04.2022
Jeśli interesujesz się nowoczesnymi technologiami
Lubisz optymalizować procesy operacyjne
Jesteś ambitny i chcesz rozwijać swoje kompetencje
Traktujesz wyzwania jako szansę a nie zagrożenie
Czujesz się dobrze współpracując w zespole
Wybierz Fast IT

Do Twoich zadań będzie należało:
  • Zarządzanie zespołem specjalistów ds. serwisu (obecnie 4 osoby)
  • Zarządzanie realizacją zleceń serwisowych (aplikacja ServiceDesk Plus)
  • Zarządzanie procesem dostaw materiałów eksploatacyjnych
  • Zarządzanie magazynem części i materiałów eksploatacyjnych
  • Odpowiedzialność za rentowność działu serwisu (P&L)
  • Współpraca z producentami w zakresie obsługi serwisowej i certyfikacji

  • Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w realizacji procesów serwisowych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność komunikacji i zorientowanie na potrzeby Klienta
  • umiejętność dostrzegania szans i rozwiązywania problemów
  • znajomość technologii IT, druku laserowego i atramentowego
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • Prawo jazdy kat. B

  • Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie, udział w ciekawych zadaniach i projektach
  • zatrudnienie na umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie w formie podstawy i premii uzależnionych od realizacji celów jakościowych i rentowności
  • przyjazną atmosferę, partnerskie relacje ze współpracownikami, krótkie ścieżki decyzyjne i realny wpływ na kierunki rozwoju firmy
  • Pracę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i urządzeniami na rynku IT
  • szkolenia i dostęp do najnowszych technologii w branży ICT, możliwość rozwoju zawodowego w wybranym przez Ciebie zakresie.

  • Miejsce pracy – Łódź; praca hybrydowa

    CV (list motywacyjny mile widziany) prosimy kierować na adres rekrutacja@fast.com.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska i lokalizacji w temacie wiadomości.

    Odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

    Key Account Manager
    Opublikowano: 15.07.2021
    • pozyskiwanie nowych Klientów Kluczowych.
    • rozwój współpracy z istniejącymi klientami firmy.
    • odkrywanie potrzeb klientów, tworzenie szans sprzedażowych.
    • prowadzenie dużych projektów sprzedażowych dla Klientów Kluczowych
    • kreowanie wizerunku firmy podczas spotkań z Klientami.
    • odpowiedzialność za budowę portfela zamówień i realizację celów.
    Wymagania:
    • doświadczenie w docieraniu do osób w decyzyjnych w dużych firmach i instytucjach.
    • umiejętność rozwijania efektywnych relacji biznesowych.
    • zainteresowanie nowymi technologiami, dobra znajomość rynku ICT
    • min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży projektowej do dużych firm i instytucji
    • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane)
    • prawo jazdy kat. B
    Czekają na Ciebie:
    • stabilna, pełna wyzwań praca w rozwijającej się firmie
    • udział w ciekawych zadaniach i projektach
    • szkolenia, dostęp do najnowszych technologii w branży ICT
    • niekorporacyjna kultura pracy – decyzyjność, samodzielność, koleżeńskie relacje wśród pracowników, przyjazna atmosfera
    • atrakcyjny system bonusowy bez górnego limitu
    • dodatki pozapłacowe
    • hybrydowy tryb prac

    Large Account Manager
    Opublikowano: 26.06.2021
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • rozwinięcie efektywnej współpracy z dotychczasowymi klientami
    • nastawienie na sprzedaż dużych rozwiązań informatycznych
    Wymagania:
    • umiejętność rozwijania efektywnych relacji biznesowych
    • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań ICT
    • zorientowanie na Klienta oraz pasja sprzedażowa
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    Nie znalazłeś nic dla siebie? Nic nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV i zostaw kilka słów od siebie.
    Odezwiemy się, gdy tylko pojawi się oferta odpowiednia dla Ciebie oferta.
    Skontaktuj się z nami
    * pola wymagane