30
czerwiec

Dzień dobry Klienci i Partnerzy Fast IT!


U nas po chwilowym spadku tempa ruszamy już pełną parą! Co się działo? Stale miło wspominamy globalną konferencję HPE Discover Virtual Experience, w której braliśmy udział jako Platynowy Partner HPE. Plany na najbliższe miesiące? W lipcu i sierpniu organizujemy kolejne webinary – obserwujcie nas na Facebooku i LinkedIn, gdyż staramy się o nowszą, ciekawszą formułę. Informacje o najbliższych spotkaniach aktualizujemy również w wydarzeniach na stronie. Dodamy tylko, że oprócz konkretnej dawki wiedzy, za uczestnictwo w webinarach można zdobyć supernagrody – ostatnio był to dobrej klasy dron Syma! Ponadto, już we wrześniu nasza cudowna ekipa weźmie udział w charytatywnym biegu Poland Business Run. Specjaliści Fast IT dzielnie rozpoczęli treningi – pokażemy, że jesteśmy naprawdę fast! Stale wzmacniamy też nasze szeregi. W maju dołączył do nas inżynier sprzedaży Grzegorz Biel oraz Key Account Manager Grzegorz Godlewski, a w lipcu inżynier sieci IP Przemek Zarzycki. Wszystkich zachęcamy także do zaglądania na nasz blog. Jeśli pomimo wakacyjnej atmosfery chcecie zgłębić eksperckie tematy (a warto!) lub szukacie idealnej lektury do porannej prasówki, to czeka tam na Was artykuł nt. EaaS oraz o tym, jak sprawić, by drukarki stały się naszymi sprzymierzeńcami. Chcecie więcej? Czekamy na Wasze odwiedziny!

 

 

O „starych” nowościach w trendach IT

 

 

Czy „stary” może być nowy? W naszej branży wszystko jest możliwe! Na webinarze 28 lipca opowiemy o znanych terminach, które mają coraz szersze pojęcia, a więc i dają więcej możliwości.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 
 
  
 
 
Bądźcie fast i wygrywajcie

 

 

Informacje o kolejnych webinarach będą aktualizowane w wydarzeniach na stronie oraz w Social Media. Dołączajcie do nich szybko, zdobywajcie wiedzę i zgarniajcie nagrody!

 

SPRAWDŹ

 

 


Run Fast, run!

 

Poznajcie inicjatywę Poland Business Run, w której bierzemy udział. Chcemy „Pomagać Bardziej” i walczyć o Żółte Koszulki Lidera!

 

PRZECZYTAJ

 

 

 

EaaS, czyli skrót, który warto rozszyfrować

 

Zawsze warto wiedzieć więcej. Rok temu HPE ogłosiło plan zaoferowania całego portfolio produktów w formie usługowej. Co to oznacza? Poznajcie przyszłość Waszego biznesu.

 

PRZECZYTAJ

 

 

 

Drukarka naszym sprzymierzeńcem?

 

Oczywiście, że jest to możliwe! Sprawdźcie, jakie pytania zadajemy naszym potencjalnym klientom przy wyborze drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

 

PRZECZYTAJ

 

 

 

Blog Fast IT, czyli nasza skarbnica wiedzy

 

Zaglądajcie, czytajcie. Nasz blog jest dla Was 24h na dobę, a listę artykułów stale aktualizujemy o nowe tematy. Idealna, wakacyjna lektura.

 

 

SPRAWDŹ

Ostatnie wpisy na blogu
18
wrzesień
Szkolimy się …